Pantokrator
5-12.07.2024. – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Miejsce:
Centrum Duchowości „Święta Puszcza”, Olsztyn k. Cz-wy, ul. Świętej Puszczy 6

To propozycja dla tych, którzy chcą pogłębić swoje życie duchowe w sposób inny niż zwykle. Polegają one na tworzeniu ikony poprzez malarską kontemplację wizerunku Chrystusa, Matki Bożej i świętych.
Co najważniejsze – może w nich uczestniczyć KAŻDY – niezależnie od posiadania lub braku tzw. zdolności artystycznych! I KAŻDY wykona i zabierze do domu swój własny, niepowtarzalny egzemplarz ikony przedstawiającej wizerunek zadany w temacie rekolekcji.
PANTOKRATOR – przedstawienie Chrystusa jako Władcy i Sędziego Wszechświata, jeden z najważniejszych obrazów w tradycji malarstwa bizantyjskiego.
W czasie Rekolekcji i Warsztatów Pisania Ikon będzie możliwość skorzystania z rozmowy duchowej, kierownictwa duchowego oraz z sakramentu spowiedzi.

Początek: 5 lipca 2024
Koniec: 12 lipca 2024

Koszt:
pokój 2-osobowy: 1900 zł
lub
pokój 1-osobowy: 2300 zł

Cena obejmuje:
pobyt, wyżywienie, uczestnictwo w zajęciach, materiały dydaktyczne i przybory malarskie (m.in. dwie deski, płótno, pędzle, komplet pigmentów, klej kostny, kreda szampańska, szlagmetal).

BRAK WOLNYCH MIEJSC – tylko lista rezerwowa

PROWADZĄCY:
Ks. dr Tomasz Knop
Adam Rokowski
Monika Sawionek
Sylwia Perczak

 

UWAGA: Rezygnacja z udziału w warsztatach może nastąpić najpóźniej na 3 tygodnie przed dniem rozpoczęcia warsztatów. Po tym terminie zadatek nie będzie zwrócony.

Aby zgłosić się należy kliknąć na poniższy przycisk i postępować zgodnie z informacjami w formularzu.

 


Pobierz ulotkę 2023 / 2024